rooney
PostWysłany: Wto 21:48, 29 Maj 2007    Temat postu: PE: remis Legii, gol z rzutu rożnego!

erwszej połowie gospodarze szybko objęli prowadzenie. W 52. minucie do bramki Legii trafił Tomasz Zahorski, a trzy minuty później drugiego gola dołożył Janusz Surdykowski.

Warszawianie zdobyli bramkę kontaktową w 65. minucie, a strzelcem bramki był Roger Guerreiro. Wynik spotkania ustalił na dziewięć minut przed końcem meczu Burkhardt, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego.

Wiadomo już, że w półfinałach (3/4 i 7 czerwca) Wisła lub Lech spotka się z Kolporterem Koroną Kielce bądź BOT GKS Bełchatów, a Legia Warszawa albo Górnik będzie rywalem Zagłębie Lubin lub Groclinu. Finał zaplanowano na 10 czerwca.